TMR Hidrolik Ticaret ve Sanayi A.Ş
TMR
TMR Hidrolik Ticaret ve Sanayi A.Ş

Hidrolik Silindirde İşimizin Uzmanıyız

TMR HİDROLİK SAN.VE TİC.A.Ş. 2023 yılında kurulmuş olup Hidrolik silindir üretimi yapmaktadır. Yeni kurulan firmamız daha önce bu sektörde çalışmış uzman mühendis,teknisyen ve işçi arkadaşlarımızdan bir ekip kurmuş olup çok kısa sürede aylık 1500-2000 adet hidrolik silindir üretim sayısına ulaşmıştır.Yeni atılımları ve yatırımları ile bu sayıyı daha da arttırmanın gayreti peşindedir.Özelikle kaynak yapımındaki yüksek teknolojisi sayesinde sektörümüze yeni bir soluk getirmiş olup kaliteli ve performanslı hidrolik silindir üretimi yapılmaktadır.Müşterilerimize kaliteli silindirleri en kısa sürede teslim etmek birinci önceliğimizdir.
  • İşimizde büyüyoruz
  • Binlerce mutlu müşteri
  • Birlikte gelişiyoruz
  • Sorunsuz servis

Kaliteli Üretim , Kaliteli Hizmet

Şirketimiz DIN normuna uygun silindirler üretmektedir.Özellikle tarım makinası silindirleri,araç üstü ekipman,iş makinası ve mobil vinç silindiri üretimi yapmaktadır.Müşterilerimizin istekleri dahilinde özel silindir imalatı da yapılmaktadır.Revizyon bölümümüzde de hidrolik silindir tamiratı yapılmaktadır..

Vizyonumuz

Yurt dışına ihracatlar yaparak,ülkemizin adını kaliteli ve güvenilir ürünlerle daha geniş coğrafyalarda duyurmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak ekonomik,çevreye duyarlı,kaliteli ve güvenilir ürünleri hızlı bir şeklide üretmek.

Kalite Politikamız

Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,
Müşteriyi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek